logo
Energo-Eko-System Technika Grzewcza
Grzegorz Ślęzak

Adres: Siewna 11,
40-339 Katowice, śląskie
NIP: 222-013-79-66

Tel: 603-631-512
Email: biuro@energoekosystem.pl, energoekosystem@poczta.onet.pl

Godziny Otwarcia:
Pon - Pt: 9.00-15.00

profil facebook
Dołącz plik:…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Energo-Eko-System Technika Grzewcza Grzegorz Ślęzak z siedzibą przy ul. Wiosny Ludów 91, Katowice. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: biuro@energoekosystem.pl lub w Polityce Prywatności.


Energo-Eko-System Technika Grzewcza
Grzegorz Ślęzak
Siewna 11,
40-339 Katowice, śląskie

Tel: 603-631-512
biuro@energoekosystem.pl,
energoekosystem@poczta.onet.pl
Wszystkie znajdujące się na stronie znaki towarowe (loga) oraz nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tych firm.

Copyright © 2024, Energo-Eko-System Technika Grzewcza