O firmieFirma Energo-Eko-System Technika Grzewcza działa na rynku od ponad 10 lat. Związana jest z instalacjami sanitarnymi. Od początku działalności stawiamy na kompleksową i profesjonalną obsługę każdego klienta, dzięki czemu z naszych usługi mogą z powodzeniem skorzystać zarówno inwestorzy indywidualni, jak i firmy.

Specjalizujemy się w montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych. Zajmujemy się również montażem kotłowni małych i średnich mocy oraz montażem kolektorów słonecznych, czy też kominków. Montujemy m.in. urządzenia takich firm jak: Viessmann, Vaillant, Hewalex czy też Lechma. Ponadto zakres naszych usług poszerzyliśmy o dodatkowe prace.

Spośród innych firm remontowych wyróżnia nas elastyczne podejście do montowanych instalacji czy modernizacji wnętrz. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz solidna i terminowa realizacja powierzonych prac stanowią gwarancję usług najwyższej jakości.

Działamy na terenie województwa śląskiego i województw ościennych. Zapewniamy bezpłatny dojazd do klienta i wycenę planowanych prac. Oferujemy wysokie rabaty od cen katalogowych!

Firma z racji wieloletniego doświadczenia w wykonawstwie dysponuje wyszkoloną kadrą i jest przygotowana do świadczenia usług dla najbardziej wymagających inwestorów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!